Aktualności

NOWY KATALOG NAGRÓD już od 14 kwietnia 2017 roku!

 • Drodzy Wykonawcy!

  Zapraszamy do zapoznania się z nowym katalogiem nagród Programu Partnerskiego MAPEI, który wejdzie w życie 14 kwietnia 2017 roku. Znajdziecie w nim m.in. przegląd 112 produktów z punktami PPM oraz ofertę aż 246 profesjonalnych nagród (w tym 73 nowości).

  Do wszystkich aktywnych uczestników Programu (tzn. tych, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy zarejestrowali na swoich kontach nowe punkty wycięte z produktów MAPEI) zostały skierowane katalogi w wersji drukowanej. Przesyłki pocztowe powinny dotrzeć do Państwa w ciągu najbliższych 2 tygodni.

  Nagrody z nowego katalogu będą dostępne od 14 kwietnia 2017 r.

  • Nagrody ze starego katalogu (nieuwzględnione w nowym katalogu) będą dostępne do wyczerpania stanów magazynowych (od 14 kwietnia 2017 r. w sekcji WYPRZEDAŻ na stronie internetowej Programu).

  Nagrody ze starego katalogu – przeniesione do nowego katalogu z inną niż wcześniej wartością punktową – do 30 kwietnia 2017 roku będą dostępne w wartości punktowej atrakcyjniejszej dla uczestników. Oznacza to, że jeśli nowa wartość punktowa jest niższa od starej, to od momentu wdrożenia nowego katalogu (tj. od 14 kwietnia 2017 r.) obowiązuje nowa wartość punktowa. Jeśli nowa wartość punktowa jest wyższa od starej to do 30 kwietnia 2017 r. obowiązuje stara, niższa wartość punktowa (liczy się data złożenia zamówienia internetowego lub data stempla pocztowego).

  Aby pobrać wersję elektroniczną nowego katalogu – KLIKNIJ W ZAŁĄCZNIK poniżej.

  Załącznik
←Wstecz