Aktualności

NOWY KATALOG NAGRÓD PPM już od 10 kwietnia 2020

 • Drodzy Wykonawcy!

  Z przyjemnością informujemy, że dnia 10 kwietnia 2020 wchodzi w życie nowy katalog nagród Programu Partnerskiego dla Wykonawców MAPEI. W ofercie 247 nagród mamy 42 nowości, a kolejne 108 pozycji zmieniło model. Wśród nowości znajdziecie między innymi elektronarzędzia akumulatorowe oraz ciekawe modele ubrań roboczych (niektóre z nich – na Waszą specjalną prośbę – w dodatkowym rozmiarze XXXL).

  Nowa oferta będzie dostępna dla wszystkich uczestników na stronie internetowej programu od 10 kwietnia 2020. W formie drukowanej katalog roześlemy do aktywnych uczestników pocztą, jak tylko sytuacja w Polsce wróci do normy. O terminie wysyłki poinformujemy w oddzielnym komunikacie.

  Dotychczasowy katalog nagród traci ważność w dniu 9 kwietnia 2020, a nagrody w nim zawarte będą dostępne do wyczerpania zapasów. Informację o dostępnych nagrodach ze starego katalogu znajdziecie w zakładce WYPRZEDAŻ po zalogowaniu się na indywidualnym koncie punktowym.

  Nagrody ze starego katalogu, które zostały przeniesione do nowego katalogu z nową, wyższą wartością punktową do dnia 17 kwietnia 2020 roku będą realizowane po wartości punktowej atrakcyjniejszej dla uczestników (nie dotyczy zamówień złożonych drogą internetową).

  Przy wyborze ubrań roboczych z nowego katalogu prosimy o uważną analizę tabeli rozmiarów, która uległa zmianie w stosunku do starego katalogu.

  W razie pytań czy wątpliwości załoga Programu Partnerskiego dla Wykonawców MAPEI służy pomocą pod nr tel. 22 595 42 38 (od poniedziałku do piątku, w godz.: 10-14) lub mailowo: program.partnerski@mapei.pl.

  Aby pobrać wersję elektroniczną nowej oferty nagród w PDF-ie: KLIKNIJ W ZAŁĄCZNIK poniżej.

  Życzymy dużo zdrowia,
  Biuro Programu Partnerskiego MAPEI

  Załącznik
←Wstecz