Aktualności

Świąteczna odsłona nagród sezonowych

 • Kończący się powoli rok był stresujący dla wszystkich. Trudno w okresie niepewności i strachu skupić się na planowaniu Świąt, warto jednak w natłoku spraw znaleźć chwilę, żeby w spokoju i wytchnieniu pomyśleć o tym szczególnym okresie i ściśle z nim związanej tradycji obdarowywania się prezentami.

  Wybór bożonarodzeniowych podarunków to często czasochłonne zajęcie, a w obecnej sytuacji również bardzo utrudnione. Program Partnerski, jak co roku, stara się Wam w tym pomóc.

  W świątecznej edycji nagród sezonowych znajdziecie m.in. kosmiczny rollercoaster kulek, gogle Gamepad albo świecącą deskorolkę – idealne dla aktywnych dzieci oraz stylowe torebki, które spodobają się kobietom. Do tego eleganckie portfele i zegarki dla każdego, a dla zdrowia i bezpieczeństwa w domu: nawilżacz powietrza, mop parowy albo czujnik czadu i gazu.

  Te i inne propozycje prezentów pod choinkę znajdziecie w zakładce Nagrody sezonowe, logując się na stronie internetowej www.programpartnerskimapei.pl.

  Oferta ważna do 13 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

  WAŻNE! Czas dostawy nagród sezonowych jest dłuższy niż nagród ze standardowej oferty.
  Jeżeli chcecie zagwarantować sobie dostarczenie nagród przed Wigilią, zamówienia należy złożyć (wyłącznie drogą internetową) do 6 grudnia 2020.

←Wstecz