Aktualności

Przedwiosenna oferta nagród sezonowych

  • Wielkimi krokami zbliża się marzec i nareszcie po kilku dość zimnych tygodniach przygotowujemy się na stopniowy wzrost temperatury zapowiadający nadejście wiosny. Jest to okres, kiedy można powoli zacząć porządkować ogród, myśleć o powrocie do aktywności na świeżym powietrzu, a także trochę odświeżyć wnętrze domu.

    Program Partnerski przygotował w tym roku wyjątkową, przedwiosenną ofertę nagród sezonowych, w której znajdziecie m.in. artykuły przydatne w każdej kuchni, takie jak czajnik z regulacją temperatury i stylowe naczynie żaroodporne do przygotowywania szybkich dań na ciepło, ozonator powietrza dla poprawy jakości powietrza w domu po sezonie grzewczym oraz parownicę do ubrań pozwalającą na szybkie odświeżenie ubrań. Akcesoria wędkarskie, takie jak namiot wędkarski lub krzesło przydadzą się w czasie wypadów na ryby, a wysokiej klasy sekatory pomogą zadbać o przydomowy ogródek.

    Nagrody są dostępne dla zalogowanych uczestników w zakładce „Nagrody sezonowe”. Oferta ważna do 14 marca 2021 lub do wyczerpania zapasów.

    WAŻNE! Czas dostawy nagród sezonowych jest dłuższy niż nagród ze standardowej oferty. Czas realizacji wynosi ok. 2 tygodnie od dnia złożenia zamówienia (wyłącznie drogą internetową).

←Wstecz