Aktualności

Przywitaj wiosnę z nagrodami sezonowymi!

  • Nadejście maja zwykle kojarzy nam się ze znaczną poprawą pogody, kiedy wreszcie po kilku zimnych miesiącach, pomimo trudnej sytuacji epidemiologicznej w kraju, możemy zacząć korzystać z cieplejszych dni na świeżym powietrzu.

    Jest to również czas, kiedy myślimy o odpoczynku i letnich wypadach na łono natury. Dlatego też Program Partnerski MAPEI w tegorocznej majówkowej ofercie nagród sezonowych przygotował produkty, które świetnie się sprawdzą na wyjazdach. Są to m.in. chłodziarko-podgrzewarka do przechowywania żywności w odpowiedniej temperaturze, grill i akcesoria do barbecue czy hamak, który uprzyjemni relaks również w domowym ogródku.

    Dodatkowo z uwagi na zbliżający się Dzień Dziecka przygotowaliśmy nagrody dla młodszego pokolenia, takie jak gry i zabawki interaktywne, które spodobają się kilkulatkom, oraz modne opaski sportowe dla młodzieży.

    Oferta nagród sezonowych jest widoczna w zakładce „Nagrody sezonowe” po zalogowaniu na indywidualnym koncie punktowym. Promocja obowiązuje do 23 maja 2021 lub do wyczerpania zapasów.

    Przypominamy, że w przypadku nagród sezonowych gwarancją ich otrzymania są zamówienia złożone wyłącznie drogą internetową.

←Wstecz