Aktualności

Nagrody sezonowe - ŚWIĄTECZNE

  • Coraz chłodniejsze i krótsze dni są dla nas jednoznacznym sygnałem nadchodzącej wielkimi krokami zimy oraz tego, że kolejny trudny rok zbliża się ku końcowi. Jak zazwyczaj o tej porze zaczynamy przygotowywać się do świąt bożonarodzeniowych, tego szczególnie wyczekiwanego okresu, ale i jednocześnie bardzo stresującego. W natłoku codziennych obowiązków trudno znaleźć czas, aby w skupieniu pomyśleć o prezentach dla najbliższych osób, więc Program Partnerski postanowił Wam w tym pomóc i przygotował kolejną edycję nagród sezonowych.

    W tegorocznej świątecznej odsłonie możecie znaleźć elektroniczne gadżety w postaci tabletu i kamerki, które znajdą uznanie w oczach młodzieży, gry i interaktywne zabawki dla młodszych dzieci albo lekką i cichą suszarkę oraz stylowe lusterko, które przydadzą się każdej kobiecie. Poza tym uzupełniliśmy ofertę o eleganckie portfele dla kobiet i mężczyzn oraz modne zegarki, które będą idealnym prezentem dla każdego.

    Wszystkie powyższe nagrody i wiele innych znajdziecie w zakładce Nagrody sezonowe po zalogowaniu się na stronie internetowej www.programpartnerskimapei.pl. Oferta ważna do 12 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

    UWAGA! Czas dostawy nagród sezonowych jest wydłużony w stosunku do standardowej oferty. Jeżeli chcecie zagwarantować sobie otrzymanie wybranych nagród przed Wigilią, zamówienia należy złożyć (wyłącznie drogą internetową) do 5 grudnia 2021.

←Wstecz