Aktualności

Nowy KATALOG NAGRÓD PPM już od 3 lipca 2023

 • Drogi Wykonawco,

  informujemy, że od 3 lipca 2023 zacznie obowiązywać nowy katalog nagród PPM. Dotychczasowa oferta została wzbogacona o 20 nowych nagród, w tym ubrania opracowane specjalnie dla kobiet, a dotychczasowe modele niektórych nagród zostały zmienione na nowsze modele.

  Nowa oferta jest dostępna dla wszystkich uczestników na stronie internetowej programu od 30 czerwca 2023, a w formie drukowanej katalog będzie dokładany w sierpniu do paczek z nagrodami. Pamiętaj, aby otrzymać papierową wersję katalogu, złóż zamówienie na nagrody i katalog. Katalog nagród nie będzie wysyłany osobną przesyłką.

  Nagrody z poprzedniej wersji katalogu, które zostały przeniesione do nowej oferty ze zmienioną wartością punktową, do dnia 16 lipca 2023 będą realizowane po wartości punktowej atrakcyjniejszej dla uczestników.

  W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z biurem Programu Partnerskiego dla Wykonawców MAPEI pod nr tel. 22 595 42 38 (od poniedziałku do piątku w godz.: 10-14) lub mailowo: program.partnerski@mapei.pl.

  Aby pobrać elektroniczną wersję nowej oferty nagród w PDF-ie: KLIKNIJ W ZAŁĄCZNIK poniżej.


  Pozdrawiamy
  Biuro Programu Partnerskiego MAPEI

  Załącznik
←Wstecz