Aktualności

DZIEŃ KOBIET - oferta nagród sezonowych

  • Świętowanie Dnia Kobiet jest związane z wręczaniem bliskim kobietom drobnych i symbolicznych upominków i wielu panów nadal ma wątpliwości, co można dać w prezencie partnerce, żonie, mamie albo córce. Coś praktycznego czy stylowego? A może coś, co łączy obie te cechy? Program Partnerski jak co roku przygotował swoją propozycję nagród sezonowych z myślą o kobietach. Jeżeli brak Ci pomysłu na upominek z okazji 8 marca, skorzystaj z naszych propozycji.

    W nagrodach sezonowych znajdziecie m.in.: subtelny zegarek sportowy z eleganckim designem, stylowe torebki, czyli rzecz niezbędna każdej kobiecie, piękny zestaw pędzli, które uprzyjemnią codzienny make-up, a także praktyczne urządzenia przydatne w każdym domu, jak oczyszczacz powietrza lub robot sprzątający.

    Pamiętaj, że okres realizacji nagród sezonowych jest wydłużony. Jeżeli chcesz otrzymać paczkę przed 8 marca, zamówienie (wyłącznie internetowe) należy złożyć ostatecznie do 18 lutego 2024.

    Oferta ważna do 10 marca 2024 lub do wyczerpania zapasów. Dotyczy to tylko zamówień składanych internetowo. Nie gwarantujemy dostępności nagród w przypadku zamówień wysłanych pocztą.

←Wstecz